Warning: file(stats/statist.ics): failed to open stream: No such file or directory in /home/ptm727/domains/ptm.lublin.pl/public_html/ile.php on line 3
..:: POLSKIE TOWARZYSTWO MIESZKANIOWE Lublin ::.. C+
     NASZE SERWISY:          www.hoteleeuro.com              www.eurounia.com
- AKTUALNOŚCI
- KONKURS DOM
- RADOSNA SZKOŁA
- EKOLOGIA
- GIEŁDA MIESZKAŃ
- TARGI
- MULTIMEDIALNA ENCYKLOPEDIA
       BUDOWNICTWA

- O FIRMIE
- LINKI
- KONTAKT
~ NAPISZ DO NAS

 

 

Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin
=================================================
Organizacja pozarządowa Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin posiadająca osobowość prawną jako dobrowolne samorządne stowarzyszenie działa w Lublinie od 1996 roku. Członkami są osoby fizyczne i prawne działające w obszarze budownictwa. Siedzibą władz jest miasto Lublin.
Towarzystwo działa na rzecz rozwoju i upowszechniania wiedzy o problemach mieszkalnictwa i sposobach ich rozwiązywania oraz ochrony środowiska i kultury w miejscu zamieszkania.
Dla realizacji celów statutowych Stowarzyszenie prowadzi działalność również poza granicami kraju.
Zależnie od potrzeb Stowarzyszenie w ramach swojej struktury organizacyjnej może tworzyć wewnętrzne jednostki pomocnicze tj. biura terenowe, sekcje tematyczne, instytuty tworzone przez Zarząd i działające na podstawie odrębnych regulaminów organizacyjnych, uchwalonych przez Zarząd Stowarzyszenia.
W ramach tych uprawnień funkcjonują:
- Centrum Promocji Budowlanej i Mieszkaniowej w tym Giełda Mieszkań
- Centrum Promocji i Doskonalenia Zarządzania Środowiskiem w tym  
  Gospodarka odpadami komunalnymi w zasobach mieszkaniowych.
- Instytut Architektoniki EuroUnii (w organizacji)
 
Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin od 1999 roku jest organizatorem największego i najbardziej reprezentatywnego międzynarodowego Konkursu
„O Kryształową Cegłę” -  na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej – na Szlaku Słońca i Śniegu.
To tu w Lublinie nad Bystrzycą zrodziła się idea „Kryształowej Cegły” – forum wymiany dokonań w rywalizacji inwestorów, projektantów i wykonawców najlepszych realizacji budowlanych zarówno nowych, jak i w zakresie rewitalizacji, remontów i konserwacji zabytkowych obiektów i zespołów historycznej zabudowy dla zachowania dziedzictwa kultury. Konkurs obecnie obejmuje wiele miast i regionów po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej.

 

O FIRMIE

KONTAKT
LINKI
facebook