Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że Gala podsumowująca XVI edycję Konkursu, na której zostaną wręczone prestiżowe Statuetki oraz wyróżnienia, odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016 r. w Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie o godzinie 17.

INWESTYCJA:  Budynek Biurowo - Handlowo - Usługowy

ul. Gęsia 5, 20-719 Lublin

 

 

Inwestor
G5 Inwestycje s.c. Jarosław Urban Marek Adamski
ul. Nałęczowska 30, 20-701 Lublin
Jarosław Urbanek
Marek Adamski
biuro@galeriaparada.pl
Biuro Projektowe
FRESKO - Leszek Juchkiewicz
ul. Fabryczna 2 lok.3.16, 20-301 Lublin
81 469 96 76
Leszek Juchkiewicz
fresko@post.pl
Projektant
architektura
mgr inż. arch. Janusz Moniak
konstrukcja
mgr inż. Tomasz Krężołek
Wykonawca
G5 Inwestycje s.c. Jarosław Urban Marek Adamski
ul. Nałęczowska 30, 20-701 Lublin
Jarosław Urbanek
Marek Adamski
biuro@galeriaparada.pl
OPIS OBIEKTU

Budynek G5 jest częścią nowoczesnego kompleksu usługowo-handlowego. Charakteryzuje się innowacyjnym spojrzeniem projektantów oraz atrakcyjną lokalizacją, w sąsiedztwie bardzo dobrego węzła komunikacyjnego. Obiekt czterokondygnacyjny o łącznej powierzchni 5 400 m2. Standard budynku KLASA A.

Zastosowano wiele nowoczesnych działań zarówno budowlanych jak i formalnych. Kształt rzutu poziomego budynku wynika z chęci maksymalnie racjonalnego wykorzystania dysponowanym gruntem, co z kolei wpłynęło na ekspresyjną formę bryły budynku. Zastosowanie drobnych, rytmicznych podziałów elewacji w kondygnacjach pięter stworzyło możliwość tworzenia wielu różnorodnych sposobów podziałów wewnętrznych kondygnacji, zawsze z odpowiednim doświetleniem światłem dziennym miejsc pracy. Szklana fasada strukturalna parteru z założenia transparentna nadaje dynamicznej bryle lekkości i podkreśla rytmiczność podziałów elewacji całego budynku.

Konstrukcja żelbetowa, ściany -cegła, piwnice żelbetowe, stropodach żelbetowy Stolarka aluminiowa i plastikowa - okna ustawione pod kątem 30°. Podłogi podnoszone (techniczne) na całej powierzchni biurowej do swobodnego przeprowadzenia infrastruktury teleinformatycznej i elektrycznej. Sufity podwieszane z możliwością dowolnej aranżacji oświetlenia. Oświetlenie LED, wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, centralne ogrzewanie z węzła cieplnego, wszystkie instalacje sterowane z komputera lub smartfonu. Cały obiekt monitorowany wewnątrz i na zewnątrz za pomocą 16 kamer HD.

< Powrót do listy obiektów