Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że Gala podsumowująca XVI edycję Konkursu, na której zostaną wręczone prestiżowe Statuetki oraz wyróżnienia, odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016 r. w Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie o godzinie 17.

INWESTYCJA:  Kompleks mieszkaniowy "Greenville House"

ul. Kniahyni Olgi 98A/98K, Lwów

 

 

Inwestor
Jednostka Venture Non-Diversified
ul. Księżnej Olgi 100b, Lwów, Ukraina
0323 23800
dyrektor ds. Zarządzania aktywami Active Investments, Kruckevich N.I.
Biuro Projektowe
Construction Alliance 2000
ul. Suhovolya 54, Truskawiec, Obwód Lwowski
032 23 23 800
Fedorishin Nazar Yevastakhievich
Projektant
architektura
Fedoryshyn N.E.
Projektant
konstrukcja
Fedoryshyn N.E.
Wykonawca
Wielki Mistobud
Obwód Lwowski, Borislav, ul. Drohobycz 138, Ukraina
032 23 23 800
Senechin R.V.
OPIS OBIEKTU

Kompleks mieszkaniowy łączy komfort, bezpieczeństwo i jest przyjazny dla środowiska. Zlokalizowany jest w pobliżu zabytkowego centrum miasta. Dom Greenville jest zawarty w koncepcji zamkniętego dziedzińca. Prywatne podwórko zawiera infrastrukturę wewnętrzną: plac zabaw, boisko sportowe, plac zabaw dla psów i miejsce do wypoczynku. Cały teren kompleksu  wyposażony został w kamery dozorowe. Dzięki nowoczesnej architekturze apartamenty i dziedziniec są wygodne i przestronne. W kompleksie 48% dachów i tarasów jest krajobrazowych - posadzona została tam roślinność. Budynek wyposażony jest także w podziemny parking. Materiały i technologie stosowane w budowie kompleksu gwarantują wygodne i bezpieczne życie w zgodzie z naturą a lokalizacja Greenville House i rozwinięta infrastruktura pozwalają cieszyć się wszystkimi zaletami nowoczesnego miasta.

Wewnętrzne i zewnętrzne ściany budynków wykonanych z materiałów przyjaznych dla środowiska naturalnego - czyli bloków ceramicznych Porotherm, które mają doskonałe właściwości termiczne. Kanały wentylacyjne zapewniają korzystny mikroklimat. Ciepło w apartamentach jest zapewnione przez niemieckie kotły Valliant, które minimalizują straty ciepła i oszczędzają energię. Budynki wyposażone są w wysoce niezawodne bezgłośne windy OTIS, wzniesiony z wykorzystaniem zaawansowanych „zielonych” technologii. Oświetlenie wykorzystuje przyjazne dla środowiska lampy LED o niskiej energii. Dachy i tarasy usiane zielenią. System zbierania wody deszczowej zapewnia nawadnianie zielonych plantacji. Dziedziniec wyposażony wysoce niezawodne i certyfikowane specjalistyczne tereny rekreacyjne dla dzieci.

< Powrót do listy obiektów