Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że Gala podsumowująca XVI edycję Konkursu, na której zostaną wręczone prestiżowe Statuetki oraz wyróżnienia, odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016 r. w Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie o godzinie 17.

INWESTYCJA:  Kvartal Praud

ul. Holubovicha 37, Lwów

 

 

Inwestor
Firma Inwestycyjna "Landmark"
ul. Golubowicza 37, Lwów, Ukraina
tel. 032 247 00 70
dyrektor - Tkach Marco
m.tkach@praud.com.ua
Biuro Projektowe
TzOW Arnika
ul. Sacharowa 42/312, Lwów - Ukraina
dyrektor - Toldzh Wołodymyr
e-mail: arnika@arnika.com.ua
Projektant
architektura
arch. Wołodymir Śledź Wiktorowicz
konstrukcja
inż. Oleksij Rybalko
Wykonawca
ExCombud Ltd
ul. Teslenka 4, Lwów, Ukraina
dyrektor - Jarosław Szuszyński
OPIS OBIEKTU

„Kwartał Praud” to luksusowa osiedle w historycznej części miasta, w niewielkiej odległości od centrum ( 10 minut spacerem). W budynku znajdują się zarówno mieszkania jednopokojowe,  przestronne apartamenty oraz dwupoziomowy, ekskluzywny  apartament. Cechą charakterystyczną mieszkań jest ich doskonały układ oraz imponujące widoki rozpościerające się z balkonów, loggi oraz tarasów.

Inwestycja z lokalizowana w sąsiedztwie znakomitej infrastruktury z dogodnym węzłem komunikacyjnym. Niedaleko znajdują się szkoły, przedszkola, Politechnika Lwowska, banki, rynek, supermarkety, restauracje, kluby fitness, salony piękności oraz stacja kolejowa.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzec będzie profesjonalna ochrona, otoczenie budynku oraz parking będą monitorowane.

Wokół budynków powstały przytulne strefy wypoczynku i rekreacji z placem zabaw i małą architekturą. Pod przestronnym dziedzińcem zlokalizowano parking podziemny.  Każdy budynek wyposażony został w  nowoczesną i cichą windę obsługującą wszystkie kondygnację łącznie z podziemną.

Budynki z 4 klatkami, 6 i 8 kondygnacyjne, łącznie 94 mieszkania, 11 lokali użytkowych oraz 79 miejsc parkingowych.

Konstrukcja budynku monolityczna, fundamenty żelbetowe, ściany zewnętrzne, wewnętrzne i  działowe z cegły ceramicznej. Elewacja: izolacja z wełny mineralne,  tynki dekoracyjne. Dach falcowany. Okna PCV pięciokomorowe. Budynki posiadają niezbędne instalacje w tym wentylację wyciągową, indywidualne ogrzewanie każdego mieszkania za pomocą kotłów dwufunkcyjnych, domofony, Internet.

< Powrót do listy obiektów