Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że Gala podsumowująca XVI edycję Konkursu, na której zostaną wręczone prestiżowe Statuetki oraz wyróżnienia, odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016 r. w Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie o godzinie 17.

INWESTYCJA:  Miasto Traw

ul. Kulparkiwska 226, Lwów

 

 

Inwestor
"Aktywne Inwestycje" Sp. z o.o.
ul. K. Olgi 100b, Lwów
032 23 23 800
Kruczewycz Nadia
Projektant
AVR Development
ul. Łysienki 21, Lwów
067 927 13 15
Romanec Roman
Projektant
architektura
mgr inż. arch. Josypczuk Wołodymyr
architektura
mgr inż. arch. Becenko Oleksandr
architektura
mgr inż. arch. Szklanka Nazar
architektura
mgr inż. arch. Fedoryszyn Nazar
konstrukcja
mgr inż. Witalij Melnyczuk
Wykonawca
"KRAMALIANS" Sp. z o.o.
ul. K. Olgi 100Ż, Lwów
Krasnopolski Roman
OPIS OBIEKTU

Kompleks mieszkaniowy "Miasto Traw" został wzniesiony w wolnym od zabudowy miejscu. Położony obok autostrady miejskiej, szkół, centrum handlowego, lotniska i parku. Główny inwestor w branży budowlanej jest częścią funduszu zielonej technologii „Greenville”, dlatego podczas projektowania i realizacji podjęto działania mające na celu aktywne wdrażanie ekologicznych rozwiązań środowiskowych i technologii. Ponadto integralną częścią projektu jest aktywna analiza ekonomicznych składników budownictwa.

Dziedzińce kompleksu mieszkalnego są wolne od samochodów, a wjazd przeznaczony został wyłącznie dla służb i straży pożarnej. Terytorium dziedzińców i część dachów zostało ozdobione zielenią, aby zaaranżować przestrzenie do odpoczynku dla dzieci i dorosłych. Budynek wyposażony został w parking podziemny, który całkowicie zaspokoi potrzeby mieszkańców w zakresie lokowania samochodów.

Mieszkania mają tarasy o powierzchni do 12 metrów kwadratowych, na których mieszkańcy mogą spędzać czas i odpoczywać.

Na parterze znajdują się pomieszczenia obiektów usługowych (sklepy, apteki, placówki przedszkolne dla dzieci).

Stan surowy budynku wykonano w technologii żelbetowo – monolitycznej, która daje wiele możliwości ponownego planowania, wypełniając ściany zewnętrzne energooszczędnymi blokami ceramicznymi.

Zainstalowano energooszczędne, dźwiękoszczelne okna z podwójnymi szybami, oświetlenie LED w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz windy z odzyskiem energii. Budynek został również wyposażony w system kontroli dostępu i monitoringu wideo. Zainstalowano system wentylacji i oddymiania z parkingu podziemnego.

< Powrót do listy obiektów