Szanowni Państwo,

 

Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin

Współorganizatorzy

oraz Komitet Organizacyjny Konkursu

informują, że uroczysta Gala XVIII Edycji Konkursu

„O Kryształową Cegłę”,

odbędzie się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego

w Lublinie przy ul. Akademickiej 15, w dniu 14 grudnia 2018 r. o godzinie 17:00

LOŻA LAUREATÓW
KRYSZTAŁOWEJ CEGŁY

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do LOŻY LAUREATÓW „KRYSZTAŁOWEJ CEGŁY” wszystkich Państwa wyróżnionych tą prestiżową statuetką.


Konkurs O Kryształową Cegłę powstał, aby dokumentować i promować rozwój budownictwa, a także inspirować regionalne środowiska inwestorskie, projektowe i budowlane do dbałości o jakość i funkcjonalność nowych, modernizowanych i rewitalizowanych zasobów budowlanych. Z uwagi na fakt, że dotychczasowa formuła Konkursu sprawdziła się i zyskała uznanie, Komitet Organizacyjny Konkursu postanowił zintensyfikować działania w regionach po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej.

Prestiż nagrody Kryształowej Cegły zobowiązuje Nas do stworzenia środowiska Liderów rynku budowlanego, inwestorskiego i projektowego we wschodniej Polsce i poza jej granicami. Wbrew niesprzyjającej sytuacji gospodarczej i zapóźnieniom w rozwoju regionów po prawej stronie Wisły, Państwa dokonania – uhonorowane nagrodą Kryształowej Cegły – świadczą najlepiej o tym, że można dobrze projektować, dobrze budować pomimo tych ograniczeń.

Idea ponadregionalnego promowania i nagradzania pomysłowości, profesjonalizmu i talentów architektów, wykonawców i inwestorów to jedna z najefektowniejszych metod podnoszenia architektonicznej jakości, forma doskonalenia standardów funkcjonalnych i estetycznych budowli.

Pragniemy, aby Loża Laureatów Kryształowej Cegły w dłuższym okresie służyła promocji Najlepszych, budowała i utrwalała ich pozytywny wizerunek na rynku polskim oraz po obu stronach wschodniej granicy UE. Działając w tych regionach, mamy wielką szansę na wyjście z ideą Kryształowej Cegły dokumentującej rozwój gospodarczy na znaczny obszar Europy.

Prosimy o wypełnienie załączonej ankiety i odesłanie na nasz adres zarzad@ptm.lublin.pl lub PTM Lublin, 20-618 Lublin ul. Nadbystrzycka 11. Oczekujemy na Państwa wnioski i sugestie dotyczące regulaminu, programu i szczegółowego planu działania LOŻYKomitet Organizacyjny
Konkursu DOM


ANKIETA DO POBRANIA
ankieta_do_pobrania